"Foça Rehberi" Menüsüne Dön

|+ İyon Pansiyon

Eğer özellikle lüx ve konfor aramıyorsanız, Foça'ya geldiğinizde kalmanız gereken yer, İyon Pansiyon'dur... Foça'daki eski bina yapıdan oluşan ve bahçeli TEK pansiyondur. Orjinalliği korunmuş Eski Rum Evi (1870) ve yeşillikler içindeki bahçesi ile size tarihi yeniden yaşatması muhtemeldir. Bahçe odalarında tuvalet + banyo + sıcak su + televizyon + buzdolabı + saç kurutma makinesi vardır. Eski taş binadaki 4 oda duş ve tuvaleti ortak kullanır. Bu nedenle fiyatlari diğer pansiyonlardan çok daha ucuzdur. Taş bina odaları deniz ve arka bahçe - dağ manzaralıdır ve taş bina olması nedeniyle çok serindir. 20 yıldır Foça'nın en ucuz pansiyonu olma özelliğini koruyor ve koruyacak gibi görünüyor. Pansiyonun işletmecisi de; Pamukkale Üniversitesi - Turizm İşletmeciliği ve Otel Yöneticiliği bölümünden birincilik ile mezun olmuş gencecik bir adam :)

Bahçesinden girer girmez içinizi kaplayacak olan sıcaklığa siz de şaşıracaksınız. Foça'daki diğer tüm pansiyonlardan farklı olarak, can sıkıcı ve bunaltıcı apartman ortamından ziyade, bahçe içindeki ve taş binadaki odaları ile de yazın en sıcak günlerinde serinliğini koruyabiliyor, hem de klimasız, doğal ! İyon Pansiyon bu ucuz fiyatları ve sıcak ortamı nedeniyle her sene gelen devamlı müşterilere sahip. Yoğunluk turist - öğrenci ve ailelerde. İspanya'dan - Fransa'dan, İtalya'dan, Yunanistan'dan ve hatta hatta dünyanın bir ucu : TASMANIA'dan bile gelen sürekli müşterileri var... Ve son olarak, Foça'daki tek web sitesine sahip pansiyon olması da; size birşeyler anlatmıyor mu !? :)
www.iyonpansiyon.com   Telefon : 0 232 812 14 15
İyon Pansiyon Hakkında ayrıntılı bilgi için -->Ama illa ki konfor istiyorum diyor iseniz. Kalabileceğiniz en iyi otel Club Phokaia'dır. 2. Mersinaki koyunda yer alan otel Foça'nın en büyük ve kaliteli otelidir ama biraz pahalıcadır ve şehire uzaklığı bir dezavantajıdır. Şehir içinde kalabileceğiniz oteller arasında tavsiye edebileceğimiz en iyi otel : Amfora Otel'dir. Sempatik Hotel Güneş ve Villa Dedem Hotel de dikkate alınmaya değer. Foça'daki tüm otel ve pansiyonların telefonlarını gerekli telefonlar kısmından bulabilirsiniz... Ama tamamının apartmandan oluştuğunu bir kez daha hatırlamakta fayda var...

Sayfa Başına Dön
"Foça Rehberi" Menüsüne Dön