"Foça Rehberi" Menüsüne Dön

      Görmenin ötesinde bir de mutlaka yapmanız gerekenler var Foça'da... Sadece görmek başkadır, ama yaşamak da bambaşkadır ve aldığınız keyif asla aynı değildir. Aşağıda listesini göreceğiniz yapmanız gerekenler listesindeki her bir madde için bize mail yazabilirsiniz. Yardımcı olmaya hazırız. Erişim kısmında bilgilerimizi bulabilirsiniz. Hatta siz Foça'ya gelin de, bize bir uğrayın, yapmanız gerekenleri nescafelerimizi içerken konuşuruz ; ) Ve hatta size mihmandarlık bile yapabilirim :)

|+ Siren Kayalıkları'na mutlaka gitmelisiniz. İki ayrı seçeneğiniz var, birincisi tur yapan teknelerle geziye katılabilirsiniz. Bu seçenekte sabahtan akşama kadar onların hazırladığı program ile gezecek, yüzme saatlerinde yüzecek ve molada yemek yiyeceksiniz. Ya da, Foça'ya gelince bize uğrayıp, orjinal Pancar Motorlu bir balıkçı teknesi ile, size özel bir kaptan ve bendeniz mihmandariniz ile gezeceksiniz. Gönlünüzün istediği yerde duracak, yüzecek, nerede isterseniz orada durup yanınızda getirdiğiniz yemeginizi yiyecek, hatta o harika manzaraların karşısında biranızı yudumlayabileceksiniz. ;) Böylece hem daha keyifli bir gezi yapacak hem de daha ucuza maledeceksiniz. Hangisi daha çekici ?


|+ Foça'dan Yeni Foça'ya giden 23 km'lik sahil yolundan aheste aheste gezine gezine gitmelisiniz. Beğendiğiniz koylarda durmalı, tertemiz sularda yüzmelisiniz. Buraya kadar gelmişken Yeni Foça'da da bir küçük gezi yapmalı ve gün batımı saatlerinde aynı yoldan daha aheste geri dönmelisiniz. Manzarayı beğendiğiniz yerde durmalı, güneş batımındaki harika renkleri ve gökyüzü ile denizin birleşip birbirlerine geçişlerini doya doya yaşamalısınız. Bu kadar özgür bir tur için kendi arabanız olmalı tabii ki. Eğer arabanız yok ise belirli saatlerde hareket eden dolmuşlar ile bu yolculuğu yapabilirsiniz ama keyfiniz kısıtlı olacaktır. Ya daaa, siz yine bize uğrayın, bu koy gezisi için de mihmandarlığınızı yapmaya talibim. Kendi arabam ile emrinizde olacağım :)Sayfa Başına Dön
"Foça Rehberi" Menüsüne Dön