"Foça Rehberi" Menüsüne Dön

|+ İyon Pansiyon

Foça'ya geldiğinizde kalabileceğiniz en ideal yer, İyon Pansiyon'dur... Foça'daki eski bina yapıdan oluşan ve bahçeli TEK pansiyondur. Orjinalliği korunmuş Eski Rum Evi (1870) ve yeşillikler içindeki bahçesi ile size tarihi yeniden yaşatması muhtemel. Bahçe odaları arka avluda yeşillikler arasında. Tüm bahçe odalarında banyo + tuvalet + sıcak su + uydu sistem televizyon + buzdolabı + saç kurutma makinesi + cibinlik ve de klima var. Taş bina odaları sokak (deniz) ve arka bahçe - dağ manzaralı; taş bina olması nedeniyle doğal serin ve süit olarak restore edilmiş. Eski Rum evindeki arka bahçe dağ manzaralı süit odanın içinde banyo + tuvalet + sicak su + uydu sistem televizyon + buzdolabi + sac kurutma makinesi ve klima var. Tas binadaki diger oda sokağın sonundan deniz manzaralı ve en büyük süit odaları. Birbirine geçişli iki odadan oluşuyor ve 4 kişi rahatça konaklayabiliyor. Bu odada da büyük ve güzel bir banyo + tuvalet ; uydu sistem televizyon + buzdolabi + cibinlik + klima var. Kablosuz ve kablolu internet de sağlanıyor.

- Bahçesinden girer girmez içinizi kaplayacak olan sıcaklığa siz de şaşıracaksınız. Foça'daki diğer pansiyonlardan farklı olarak, apartman ortamından ziyade, bahçe içindeki ve taş binadaki odaları ile de yazın en sıcak günlerinde serinliğini koruyabiliyor, doğal ! Kahvaltıları da standart basit kahvaltının çok ötesinde, tadına bakılası. İyon Pansiyon sağladığı arkadaş - aile ortamı nedeniyle her sene gelen devamlı müşterilere sahip. Yoğunluk turist - öğrenci ve ailelerde. İspanya'dan - Fransa'dan, İtalya'dan, Yunanistan'dan ve hatta hatta dünyanın bir ucu : TASMANIA'dan bile gelen sürekli müşterileri var. Ayrıntılı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilir, ya da telefon ile ulaşabilirsiniz.

www.iyonpansiyon.com   Telefon : 0 232 812 14 15
Ama illa ki konfor istiyorum diyor iseniz. Kalabileceğiniz en büyük otel Club Neilson Phokaia'dır. (812 80 80) 2. Mersinaki koyunda yer alan otel Foça'nın en büyük ve kaliteli otelidir, ulaşım yürüyüş mesafesi olarak uzundur, taksi ve dolmuş alternatifleri var. Şehir içinde kalabileceğiniz oteller arasında tavsiye edebileceğimiz Foça'nın ilk botique oteli Foçantique Boutique Hotel'dir. (812 43 13) Biraz daha hesaplı olsun isterseniz, denize sıfır ve çarşıya yakınlığı ile Foça'nın en iyi konumuna sahip oteli Villa Dedem Hotel 'i öncelikle değerlendirebilirsiniz (812 12 15), Sempatik Hotel Güneş (812 21 95) de dikkate alınmaya değer. Foça'daki tüm otel ve pansiyonların telefonlarını gerekli telefonlar kısmından bulabilirsiniz...Sayfa Başına Dön
"Foça Rehberi" Menüsüne Dön